Group Companies:
ABC Data SA current share price:

ABC Data Group


Grupa ABC Data
 

Grupa ABC Data
ABC Data S.A.
 
PL
ABC Data Czechy
CZ
ABC Data Słowacja
SK
ABC Data Litwa, Łotwa i Estonia
LT
ABC Data Węgry
HU
ABC Data Rumunia
RO
iSource S.A.  
ABC Data Marketing  
ABC Data Finanse Sp. z o.o.  
 

 

ABC Data S.A., a public listed joint stock company, is the parent company of the Group and owns 100% of shares in subsidiaries. ABC Data S.A. and it’s subsidiaries are acting as a distributor of IT equipment in Poland and the seven countries of Central and Eastern Europe.

 

ABC Data Lenkijoje

Įmonė buvo įsteigta Bonoje kaip ABC Data Import und Export GmbH. Nuo pat savo veiklos pradžios įmonė vykdė veiklą Lenkijos rinkoje. ABC Data Sp. z o.o. įsteigta Lenkijoje 1990 m. ABC Data S.A. yra įtraukta į Varšuvos vertybinių popierių biržos prekybos sąrašus nuo 2010 m. Jau daugelį metų ABC Data yra Lenkijos IT produktų platinimo rinkos lyderė ir viena didžiausių įmonių Vidurio Europoje.

www.abcdata.com.pl

ABC Data Čekijoje

ABC Data pradėjo teikti paslaugas Čekijos klientams 2005 m. veikdama kaip Actebis Czech Republic (tuo metu ABC Data priklausė Actebis Holding GmbH). Šiuo metu įmonė vykdo prekybą per savo dukterinę įmonę Prahoje ABC Data s.r.o.

www.abcdata.cz

ABC Data Slovakijoje

ABC Data s.r.o., kurios pagrindinė buveinė yra Bratislavoje, buvo įsteigta 2007 m. sausio mėnesį.

www.abcdata.sk

ABC Data Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje

Dukterinė įmonė ABC Data Lietuva buvo įsteigta 2010 m. Po metų Lietuvoje veikianti dukterinė įmonė išplėtė savo pardavimo veiklą į Latviją ir Estiją.

www.abcdata.lt 

ABC Data Vengrijoje

Dukterinė įmonė ABC Data Hungary Kft buvo įsteigta 2012 m.

www.abcdata.hu

ABC Data Rumunijoje

ABC Data savo veiklą Rumunijos rinkoje pradėjo 2010 m., veikdama per dukterinę įmonę SCOP Computers S. A. 2013 m. ABC Data pardavė savo šioje įmonėje turimų akcijų dalį ir pradėjo vykdyti prekybą per ABC DATA DISTRIBUTIE S.R.L. įmonę, kurios pagrindinė buveinė yra Bukarešte.

www.abcdata.com.ro

ISource S.A.

Nuo 2008 m. iSource S.A. platina Apple produktus ir jiems skirtus priedus. 2013 m. gruodžio mėn. iSource S.A. įmonė pasirašė sutartį, kuria 100 proc. savo akcijų pardavė ABC Datai ir tapo ABC Data grupės įmone.

iSource S.A.

ABC Data Marketing

ABC Data Marketing Sp. z o.o. įsteigta 2011 m. gruodžio mėn. Šios įmonės tikslas tai teikti aukščiausios kokybės rinkodaros paslaugas ABC Data grupės verslo partneriams, didžiausiems IT įrangos platintojams, taip pat bendradarbiauti su kitų pramonės šakų įmonėmis.

Siūlo ji daugelį rinkodaros paslaugų, įskaitant: POS medžiagą, BTL, ATL, pardavimo skatinimo ir konkursų bei lojalumo programas, renginių ir konferencijų organizavimo, ryšių su visuomene ir naujų prekės ženklų pristatymo rinkai paslaugas.

www.abcdata-marketing.eu